1988

Firma Bastek Coffee & Tea Sp. J. istnieje od 1988 roku. Stworzona przez dwójkę braci, pasjonatów kawy i herbaty, położona jest w okolicy malowniczego Mrągowa, w typowo mazurskim otoczeniu wśród czystych lasów i jezior. Początkowo nasza firma zajmowała się nie tylko herbatą, ale również paleniem i mieleniem kawy.

199x

Kolejne lata obfitowały w stopniowe zwiększanie produkcji wyrobów herbacianych, co pozwoliło zacząć zajmować znaczącą pozycję na rynku producentów herbaty w Polsce.

2000-2017

Wieloletnie doświadczenie oraz udostępnianie tylko starannie wyselekcjonowanego asortymentu sprawiają, ze cieszymy się uznaniem wielu Klientów. Poszukiwanie atrakcyjnych surowców, podróże do miejsc upraw oraz rozbudowa nowocesnej automatyki produkcji pozwoliły na stabilny rozwój firmy i zmiany wraz ze zmieniającym się rynkiem w Polsce i Europie. Dziś herbata firmy Bastek jest znana zarówno od strony gatunków liściastych znanych już z początków działalności marki, jaki z najnowocześniej zapakowanej herbaty w saszetki 2-komorowe bez użycia metalowych spinaczy oraz w wielowarstowych kopertkach chroniących walory produktu. CELE Łączenie tradycji dobroczynnej mocy herbaty oraz nowoczesnej i przyjaznej technologii z ukłonem w strone atrakcyjnej formy podania dla klienta – to cele firmy Bastek